Sizden Gelenler

Anasayfa Sizden Gelenler

Yaklaşık son 2 yıldır bel fıtığı sorunu ile karşı karşıyaydım ancak son dönemde ilerlemesinden ötürü sosyal yaşamımda oldukça sorun oluşturmaya başlamıştı. Fizik tedavideki doktorumun önerisiyle Burak Bey’e muayene oldum; ameliyat olup olmama konusunda kararsızdım ancak yaşadığım ağrının yanı sıra Burak Bey’in oldukça güven veren bilgilendirmesi, güveni ve enerjisi ameliyat kararımı kolaylaştırdı diyebilirim. Çok büyük bir mutlulukla söyleyebilirim ki sorunsuz bir ameliyat geçirdim ve şu anda günlük hayatta bir ağrı sorunu yaşamıyorum. Ameliyat sonrasındaki süreçler Burak Bey’in ameliyat öncesi belirttiği şekilde gerçekleşti, buradan kendisine tekrar çok teşekkür ediyorum.

Ozan Işık

Sizden Gelenler

Sevgili Burak Orhan Boran Hocam, önce Allah sonra sizin sayenizde annem çok başarılı bir şekilde sağlığına kavuştu ve 10 yıl sonra da ben gözüm kapalı size geldim ve ben de sağlığıma kavuştum. Her ne dileğiniz varsa önünüze çıksın Allah sizden razı olsun inşallah. Hem işinizle hem kişiliğinizle mükemmel bir cerrahsınız. Başarılarınızın devamını diliyorum.

Burcu Kabakçı

Sizden Gelenler

20 Kasım 2020 tarihinde Academic Hospital hastanesinde Burak Orhan Boran doktorum sayesinde başarılı bir bel fıtığı ameliyatı geçirdim. Ameliyat öncesi çok sancım olmasına rağmen bayağı da endişelerim vardı. Doktorumun kendinden emin ve konusunda uzman olması beni rahatlattı. Şu an bel fıtığı ameliyatı olduğumu bile unuttum. Doktorum Burak Orhan Boran ve ekibine çok teşekkür ederim. Bel fıtığı sancısı çekmek kader değil herkese tavsiye ederim.

Müzeyyen Çöne

Sizden Gelenler

Hastasına güven veren güler yüzü, detaylı açıklamaları ve tavsiyeleriyle zorlu bel fıtığı sürecimi, başarılı operasyonuyla atlatmamı sağlayan doktorum Burak Bey'e minnet dolu sevgiler.

Sefa Zırh

Sizden Gelenler

Siz sadece başarılı bir cerrah değil aynı zamanda hastanıza ilk andan itibaren pozitif enerji veren bir hekimsiniz. Her şey için çok teşekkür ederim, yolunuz açık olsun.

Ece Şebnem Bayhan

Sizden Gelenler

Yaklaşık 1 yıl önce boyun ağrılarımdan dolayı Burak Orhan Boran Hocama gittiğimde beni güler yüzü, ilgili alakalı yaklaşımıyla karşıladı. Sakin yapısı ve çözümcü bakışıyla ameliyatımı yaptı ve boynumdaki fıtık sorununu çözdü. Profesyonel spor hayatıma çok kısa bir sürede sorunsuz dönebildim. Sağlık sektöründe kalitenin ve tecrübenin hissedildiği bir ortam sağlamasından dolayı teşekkür ederim.”

Serkan Sak

Sizden Gelenler

Burak Hocayla tanışıklığımız çoook eskilere dayanıyor. Annem için önce GATA, sonra Maltepe Devlet Hastanesi ve ardından son durağımız Academic Hospital. Ya kendisi nerede görev yapacak olursa biz de ailecek peşinden iz sürüyor gibiyiz 🙂 80 yaşındaki annemi götürdüğümüz en az 5 ayrı hekim tekerlekli sandalyede bile acıdan ağlamadan oturamayan anneme  "Ameliyattan başka asla şansı yok teyzemizin." demişti. Burak Hocaya muayene olduktan sonra etkili bir ilaç tedavisiyle problem çözüldü ve bir daha tekrarlamadı. Keza kendim yıllar evvel oluşan belimdeki disk kaymalarına ilave olarak yakın zamanda omurgamı kırdım. Dayanılmaz bir acıydı, ağrıdan dişlerim kırılmasın diye havluyu ısırıyordum. Izdırap gibiydi. Acilden giriş yaptığımız Academic Hospital'da MR görüntülerimden sonra kuyruk sokumu kısmıma yakın bir bölgenin paramparça olduğunu ve platin takılması gerektiğini öğrendim. Ameliyata hazırlığım 2 gün sürdü diyebilirim. Çok hızlı bir şekilde ameliyat bilgisi, yatış hazırlıklarım yapıldı ve ameliyat sabahında mental olarak çok çok hazır bir şekilde yatıyordum hastanede. 4 saat kadar süreceği ön görülen ameliyatım 2,5 saatte tamamlanmıştı ve gözümü açıp narkozun etkisi kaybolduğunda artık acı çekmiyordum. Kıymetli hocam ameliyattan hemen sonra sedyeden sedyeye aktarılırken bile yanımda, her pansumanda elinde eldivenleriyle odamdaydı. Korse, yatış - kalkış pozisyon bilgisini detaylıca bana ve refakatçime defalarca anlattı ve taburcu olacağım gün odadan ayrılırken "Sizi düşündürten küçücük bir şey bile olsa muhakkak beni arayın, yanlışı değil doğrusunu yapalım." dedi. Her viziteyi güler yüzle, güçlü sesiyle, pozitif enerjisiyle başlayıp bitirdi. Değerli sanatçımız Orhan Boran'ın arkasında böyle şahane bir evlat, bir hekim bırakmış olması da ayrıca yüzümüzü gülümsetiyor. 🙂 Elinize emeğinize tecrübelerinize sağlık hocam. Bugün sağlıkla yürüyor, yüzüyor, eskisinden daha da sağlam oturup kalkıyorsam sizin sayenizde.”

Arzu Trabzonlu

Sizden Gelenler

Eğer siz de mesaj yazmak isterseniz, burakoboran@gmail.com adresinden mesajlarınızı bize iletebilirsiniz.

Doç. Dr. Burak Orhan Boran